Recenzje produktów dla kotów, Wybór żwirku i pielęgnacja

Neutralizator zapachów do kuwet Sandezia – recenzja

W ostatnim czasie otrzymałam  propozycję współpracy od firmy Sandezia Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją środków dezynfekujących w pielęgnacji zwierząt m.in produktów dla kotów. Kociej Gromadce zaproponowano przetestowanie neutralizatora do kuwety. Naprawdę polecam przeczytać Wam dzisiejszy wpis.

www.kociagromadka.pl

Co o produkcie pisze producent?

www.kociagromdka.pl

SANDEZIA® 4in1 DEODORIZER to preparat przeznaczony dla KOTÓW, który perfekcyjnie pochłania i neutralizuje nieprzyjemne zapachy wydobywające się z kuwety.
Zapewnia BEZPIECZEŃSTWO i MAKSMALNĄ OCHRONĘ przed bakteriami, wirusami, pasożytami i grzybami. Zapobiega przekształceniu się mocznika w amoniak, który wywołuje choroby dróg oddechowych i powoduje nieprzyjemny zapach. Dzięki silnej absorpcji produkt wydłuża żywotność żwirku poprzez zwiększenie jego chłonności. Preparat jest wysoce wydajny, dzięki skoncentrowanym i optymalnie dobranym składnikom mineralnym. Wystarcza aż do 20 wymian żwirku. Olejki eteryczne zawarte w preparacie aromatyzują i odświeżają kuwetę.

 

Stosując preparat SANDEZIA® 4in1 DEODORIZERzapewnisz swojemu kotu:
BEZPIECZEŃSTWO
KOMFORT
MAKSYMALNĄ OCHRONĘ

Moja opinia

Uważam, że jest to najlepszy neutralizator zapachów do kuwety jaki do tej pory stosowaliśmy. Nie mówię tego ze względu na firmę. Po prostu tak uważam. Zawsze staram się, aby moje opinie były szczere i rzetelne. Neutralizator jest w formie proszku, troszkę jak mąka. Wystarczy wsypać produkt do kuwety na żwirek (ja jeszcze wsypuję odrobinę na dno) i całkowicie nieprzyjemne zapachy z kuwety znikają. Ja zupełnie nic nie czuję. Nie pyli się i nie drapie w gardło. Pachnie bardzo przyjemnie, ale delikatnie. Jest to też dla mnie zaskoczenie, że produkt tak delikatnie pachnący, może być tak skuteczny. Jeżeli borykacie się z problemem brzydkiego zapachu w kuwecie to polecam spróbujcie tego produktu. Nie będzie Wam odpowiadał to zrozumiałe, Wasze zdanie. Może jednak akurat sprawdzi się i u Was!

www.kociagromadka.pl

Cena:  około 20 zł/ 400 g

Skład: składniki mineralne, kompozycja zapachowo- dezodorująca.
Substancja czynna: tosylochloramid sodu 0,25g/100g.  

Preparaty SANDEZIA są wytwarzane z najwyższej jakości składników mineralnych. Ponadto są oparte na innowacyjnej recepturze specjalnie dostosowanej dla poszczególnych grup zwierząt. Uzyskały również pozytywną ocenę i atest zakładu Toksykologii i Oceny Ryzyka – Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie Nr PZH/HT-3298/2017.

www.kociagromadka.pl

Jeżeli będziecie mieć możliwość wypróbowania tego produktu, dajcie znać co o nim sądzicie. Jest zdecydowanie godny polecenia. U nas na pewno zostanie na dłużej 🙂