Cosma, karmy mokre, Recenzje karm

Cosma Original – ulubienica naszych kociaków

Nasi Drodzy Czytelnicy!

Zaczyna się kolejny tydzień, a na blogu pojawia się nowy koci wpis. Ostatnio pojawiały się tylko recenzje żwirków, w związku z czym ten tydzień rozpoczynamy recenzją karmy Cosma Original, którą można kupić w internetowym sklepie zooplus.pl. Jestem ciekawa czy znacie karmę?

www.kociagromadka.pl

Recenzja karmy Cosma Original

Opis producenta

Cosma Original – karma o wysokiej zawartości soczystego mięsa lub delikatnej rybyw smakowitej galarecie.
Każdy wariant zawiera tylko jedno źródło białka w postaci pełnowartościowego mięsa lub ryby.
Delikatna obróbka wyselekcjonowanych składników pozwala zachować wszystkie ważne substancje odżywcze i oryginalny, naturalny smak karmy. Prezentowana karma uzupełniająca z naturalnych, wysokiej jakości składników nie zawiera wzmacniaczy smaku, konserwantów ani barwników i zapewnia Twojemu kotu niepowtarzalne doznania smakowe oraz pożywienie zgodne z dobrostanem gatunku.

www.kociagromadka.pl
Nasza  recenzja karmy Cosma Original

Nasze futerka uwielbiają każdy rodzaj karmy Cosma. Moim zdaniem teraz kiedy Cosma uległa zmianie smakuje im jeszcze bardziej. Wcześniej w karmie Cosma Original można było znaleźć szprotkę, która niespecjalnie im podchodziła. Teraz ten smak został wycofany. Zostały takie podstawowe jak kurczak, łosoś czy tuńczyk. Kiedy żyła jeszcze Nightka dała by się pokroić za saszetkę Cosmy- szczególnie tej z rybą. Teraz Inka, Kulka i Precel nadal za nią przepadaj. Karma jest bezzbożowa, z dużą zawartością mięsa. Polecamy ją każdemu kociarzowi do wypróbowania dla swoich kociaków. Naszym zdaniem jest warta zakupu. 

www.kociagromadka.pl

www.kociagromadka.pl

Skład:
Tuńczyk bonito w galarecie (karma uzupełniająca):
tuńczyk bonito (47,6%), ryż (1%), chlorek potasu, przegotowana woda (50,1%)

Łosoś w galarecie (karma uzupełniająca):
łosoś (47,6%), ryż (1%), chlorek potasu, przegotowana woda (50,1%)

Pierś z kurczaka w galarecie (karma uzupełniająca):
pierś z kurczaka (47,6%), ryż (1%), chlorek potasu, przegotowana woda (50,1%)

Tuńczyk pacyficzny w galarecie (karma uzupełniająca):
tuńczyk pacyficzny (47,6%), ryż (1%), chlorek potasu, przegotowana woda (50,1%)

Dodatki technologiczne:
guma kasja 4400 mg ( odnosi się do mąki, która wykonana jest z endosperms z nasion Senna obtusifolia i Senna tora (zwany również Cassia obtusifolia lub Cassia tora  – rośliny strączkowe. Rośnie dziko
w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej, Azji, Afryce i Oceani). Składa się on z co najmniej 75% wagowych polisacharydu, głównie galaktomannan z mannozy, galaktozy). Została dopuszczona w UE jako środek do produktów spożywczych i karm dla zwierząt.

Mam nadzieję, że korzystacie z moich wpisów i są one dla Was pomocne!

Pozdrawiamy!