Greenwoods Adult, karmy mokre, Recenzje karm

Greenwoods – mokra karma filetowa – recenzja

Kupiliśmy tę karmę na wypróbowanie, bo oczywiście nasz niejadek Precel okropnie wybrzydza. Kupiłam ją z ogromną nadzieją, że coś w nim drgnie.
Jak to się skończyło?
Zapraszam do przeczytania recenzji.

Greenwoods

Opis producenta

Greenwoods Adult mokra karma dla kota została wyprodukowana ze świeżych
i naturalnych składników. Wyselekcjonowane mięso i ryby starannie ugotowano w sosie własnym by zachować ich naturalny i niepowtarzalny smak. Karma Greenwoods odpowiada najwyższym standardom jakości. Starannie wyselekcjonowane składniki są pozyskiwane z hodowli lub połowów. Staranna obróbka pozwoliła zachować wartościowe substancje odżywcze , takie jak minerały i witaminy. Karma nie zawiera Karma nie zawiera sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Greenwoods to karma odpowiednia dla wybrednych i wrażliwych kotów. Różne rodzaje karmy są gwarancja urozmaiconych posiłków.

Po otwarciu puszki z karmą Greenwoods zrozumiesz jak naturalnie pachnie i smakuje ta karma. Świeży i naturalny smak w każdym kęsie – nic dziwnego, że koty kochają Greenwoods!

Greenwoods karma dla kota Adult w skrócie:

★75 % mięsa lub ryby z wolnego wybiegu, źródło wartościowych białek dla Twojego kota,
★ Naturalne i wyselekcjonowane składniki starannie ugotowane w sosie własnym: wszystkie witaminy i substancje odżywcze zostały zachowane, a karma odznacza się wyjątkową przyswajalnością,
★Odpowiednia dla wrażliwych kotów: odpowiednia ilość doskonale przyswajalnych składników,
★Bez sztucznych konserwantów, aromatów, barwników.

Greenwoods Adult – filet z kurczaka

Greenwoods

Skład: 75% fileta z kurczaka, 1% ryż, 24% rosół.
Składniki analityczne: Białko surowe 20.0 %, tłuszcz surowy 0.5 %, włókno surowe 0.1 %, popiół surowy 2.0 %, wilgotność 77.0 %.

Greenwoods Adult – filet z kurczaka i ser

 Skład: 70% fileta z kurczaka, 5% ser, 1% ryż, 24% rosół z kurczaka.
Składniki analityczne: Białko surowe 19.0 %, tłuszcz surowy 1.5 %, włókno surowe 0.1 %, popiół surowy 2.0 %, wilgotność 76.0 %.
Greenwoods Adult – tuńczyk

 Skład: 75% tuńczyka, 1% ryż, 24% rosół rybny.
Składniki analityczne: Białko surowe 20.0 %, tłuszcz surowy 0.5 %, włókno surowe 0.1 %, popiół surowy 2.0 %, wilgotność 77.0.
Greenwoods Adult – tuńczyk i krewetki

Skład: 55% tuńczyk, 20% krewetki, 1% ryż, 24% rosół rybny.
Składniki analityczne: Białko surowe 19.0 %, tłuszcz surowy 0.5 %, włókno surowe 0.1 %, popiół surowy 2.0 %, wilgotność 78.0 %.

Nasza recenzja karmy Greenwoods Adult

Według mnie karma jest bardzo fajna. Jest to karma filetowa. Jeżeli śledzicie mojego bloga to wiecie, że moje kociaki jedzą tylko filetówki, bo inne totalnie nie przechodzą im przez gardło. Ma dobry skład, ładnie, apetycznie pachnie. Kulka bardzo ją lubi (Ona bardzo lubi wiele karm. Do niejadków nie należy). Preclowi raz smakuje, a raz nie, ale generalnie ją je. Jest kilka smaków do wyboru, więc jest w czym wybierać. Muszę go czymś podtuczyć, bo ma aż zapadnięte boczki. Jest oczywiście odrobaczony, miał robione badania z krwi, usg brzuszka i nic. Chudy jest według mnie konkretnie. Moim zdaniem jest to spowodowane nie dojadaniem, bo mu nic nie smakuje…
Osobiście bym ją poleciła, ponieważ mimo wszystko Inka, Kulka i Precel ją akceptują. 

Spokojnego tygodnia,
Kocia gromadka