Recenzje produktów dla kotów, Żwirki

Żwirek Kitty bentonitowy – Recenzja

Na początku chciałabym przeprosić Was, za tak długą nieobecność. Była ona spowodowana moimi problemami zdrowotnymi. Jest już wszystko ok dlatego też, wracam do pisania i dzielenia się z Wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi naszych futrzanych podopiecznych. Jesteście gotowi? Zaczynamy !!!

Wielu właścicieli kotów nie wie jaki żwirek wybrać i wielokrotnie z nim eksperymentuje. Ja po wielu „żwirkowych” doświadczeniach opisywanych w poprzednich postach, skupiłam się tylko na bentonitowym. Tu mogę wybierać ile chcę, poszukując najlepszego produktu dla moich kociaków. Fajnie by było gdyby żwirek spełniał również moje oczekiwania. Tym razem zdecydowałam się kupić żwirek  bentonitowy Kitty w Biedronce. Jesteście ciekawi mojej opinii ? Jeżeli tak to serdecznie zapraszam na wpis. 

Żwirek Kitty bentonitowy

Co o żwirku pisze producent?

Jest to higieniczna podsypka dla kota wyprodukowana z naturalnej, jasnej glinki, bez dodatków chemicznych. Zalety żwirku bentonitowego Kitty: Doskonale zbrylający – wilgotność zostaje natychmiastowo wchłonięta, tworząc twarde małe bryłki – można je usunąć łopatką, a reszta podściółki pozostaje sucha i higienicznie czysta

  • Wydajny i ekonomiczny – za każdym razem kuweta uzupełniana jest tylko o wyeliminowane małe, twarde bryłki – nie trzeba wymieniać całej zawartości kuwety.
  • Delikatny i drobny – compact ma strukturę delikatnego i drobnego żwirku  – zbryla się, tworząc mniejsze bryłki, przez co jest bardziej wydajny.
  • Niepylący – ziarna bentonitu nie pozostają na łapka ch i sierści kota – zwierzę nie roznosi żwirku po mieszkaniu. 
  • Dobrze wiąże zapachy – naturalny bentonit absorbuje nieprzyjemne zapachy – zapobiega ich rozprzestrzenianiu po mieszkaniu. 
  • Naturalny – wykonany w 100% z naturalnej gliny – można go usuwać razem z domowymi odpadami. 
  • Kitty Compact to doskonałe rozwiązanie dla wymagających właścicieli kotów i ich małych podopiecznych. 
Jak żwirek sprawdził się u nas?

Żwirek Kitty bentonitowy

Żwirek Kitty bentonitowy

Skład: Montmorillonit 75 %, minerały ilaste 25%. 

Cena: około 10 zł w zależności od promocji /5l

Żwirek Kitty bentonitowy