karmy mokre, Recenzje karm, Recenzje produktów dla kotów, Winston Filets

Pyszna pełnowartościowa nowość w Rossmannie – recenzja

Zaglądacie czasem w Rossmanie na dział z produktami dla zwierzaków? Ja zaglądam dość często i ostatnim razem spotkała mnie miła niespodzianka. Na półce znalazłam karmę Winston 70% mięsa.

www.kociagromadka.pl

www.kociagromadka.pl

Winston, karma mokra dla kota, tuńczyk w sosie własnym. Winston Tuńczyk w sosie własnym 70 g. Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów. Chwile  rozkoszy dla kota, kiedy rozpieszczasz go szlachetnym tuńczykiem z Pacyfiku.

Skład: Ryba (tuńczyk) 70%, ryż 1,5%, woda 28,5%. Składniki analityczne: białko surowe 17%, zawartość tłuszczu 0,7%, włókno surowe 0,1%, popiół surowy 1%, zawartość wilgoci 79%.

www.kociagromadka.pl

Winston Pierś z kurczaka w sosie własnym.  Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów.

Skład: Pierś z kurczaka 70%, woda 28,5%, ryż 1,5%. Składniki analityczne: białko surowe 16%, zawartość tłuszczu 1,2%, włókno surowe 0,2%, popiół surowy 1%, zawartość wilgoci.

Moja opinia

Karma jest karmą filetową. Nie przeszkadza to w niczym kociakom jej jeść. Smakuje całej czwórce. Ma dobry skład. Jest alternatywą dla innych karm dostępnych w Rossmanie. Jest moim zdaniem jedne minus, a mianowicie cena. Za 70g karmy musimy zapłacić 5,59zł. Czasem zdarza się promocja, dla klientów posiadających kartę Rossmann i wówczas karmę można kupić po 4 zł za puszeczkę. Są dwa smaki: tuńczyk w sosie własnym i kurczak w sosie własnym. Oba przyjemnie pachną, nie zawierają szkodliwych składników ani substancji konserwujących. Pomimo dobrej jakości cały czas poszukuję karmy, która będzie produktem wysoko mięsnym i będzie w 100% odpowiednia dla kociaków.

Zachęcam do komentowania i wyrażania opinii. Podawaliście już tą karmę swoim kociakom?

  • Dzięki za ten wpis 🙂 od niedawna mam kotkę i nie jestem jeszcze początkująca w wiedzy jakości karm. W rossmanie często są promocje, w Biedronce też są ceny atrakcyjne, aczkolwiek nie chcę kotkę truć, więc na pewno będę zaglądała na Twojego bloga o porady 🙂

    • Bardzo się cieszę, że pomogłam. Chętnie pomogę w każdej sprawie. Można się ze mną skontaktować jeszcze przez Instagram, Facebooka i maila 🙂 Zachęcam do polubienia moich kont. Co jakiś czas wrzucam nowy wpis. Pozdrawiam 🙂