Karma Moments, karmy mokre, Recenzje karm

Mokra karma dla kotów Moments – recenzja

Oj! Tyle jest pyszności dla tych naszych futrzaków, że niewiadomo co kupować. A tak na poważnie. Jak wiecie (czytając mojego bloga ) lubię rozpieszczać kocie brzuszki. Nie jestem za karmami „zmielone razem
z opakowaniem” bo moje koty nawet nie chcą tego tknąć, a które tak są wychwalane na facebook’owych grupach. Będąc u siostry w Warszawie odwiedziłyśmy sklep Maxi Zoo. Jejku jak mnie się tam podobało. Jako ta, która ma fioła na punkcie kotów, kupiłabym im wszystko. Akurat w promo była karma filetowa Moments. Wzięłam wszystkie dostępne na ten moment smaki. Jaki rezultat? Zapraszam na wpis. 

www.kociagromadka.pl

Kilka słów o karmie Moments od producenta 

Wysokiej jakości przysmaki Gourmet z czystego mięsa lub filetów rybnych, delikatnie gotowane w sosie własnym, z wybornymi dodatkami. Produkt naturalny bez dodatku wzmacniaczy smaku, substancji konserwujących, barwników i aromatów. Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów.

www.kociagromadka.pl

Opinia futerek i moja 

Po zdjęciach widać, jak smakuje ta karma kotom. Nie byłam w stanie zdjęć zrobić, bo Precel chciał zjeść wszystko łącznie z moją reką, która pachniała karmą. Jedzonko pięknie pachnie, ma bardzo dobry skład. Na końcu podam przykładowy skład jednego smaku, ponieważ wszystkich jest 13 (przynajmniej w tej chwili na stronie sklepu). Bardzo się cieszę , że sklep otworzył swoją wersję on line. Szkoda, że teraz kiedy Nightki już nie ma. Ona bardzo lubiła jeszcze jeden rodzaj karmy z tego sklepu. Linia produktów Moments bogata jest również w różnego rodzaju naturalne przysmaki. Teraz kiedy mogę zamawiać on line będzie mi dużo łatwiej dotrzeć do karmy. Na stronie dostępna jest w miarę opłacalnych pakietach, więc na pewno nie raz skorzystam z tej opcji. 

www.kociagromadka.pl

My Dear z kurczakiem, kaczką i batatami

Składniki analityczne: Białko 15%, zawartość tłuszczu 0,2%, popiół surowy 1%, włókno surowe 1%
Skład: Kurczak 59%, rosół z kurczaka 24%, kaczka 10%, batat 6%, ryż 1%
Zawartość wilgoci: 81%

Cena: 12 x 70g / 53,88zł 

www.kociagromadka.pl
J
estem ciakawa czy znacie karmę Moments? Jeżeli tak to jakie macie o niej zdanie?

                                                                                                                                                            Pozdrawiamy!