Calliti silikonowy, Recenzje produktów dla kotów, Żwirki

Ryzyk fizyk z silikonowym żwirkiem Calitti® Crystals

Raz w życiu, wsypałam do kuwety moim kotom żwirek silikownowy. Żyła jeszcze wtedy Nightka. Tamten żwirek jej się nie spodobał do tego stopnia, że przestała korzystać z kuwety. Dlatego, kiedy zaproponowano nam przetestowanie żwirku Calitti® Crystals trochę się zastanawiałam na ile wyjdą nam testy. Potem pomyślałam, że najwyżej napiszę w recenzji, że testy nie wyszły, bo koty nie chciały korzystać z nowego żwirku, a produkt zostanie podarowany kotom, które takie żwirki preferują. Nie mogę jednak tak napisać, ponieważ testy nadal trwają. Znaczy to ni mniej, ni więcej, że na razie nasze futerka korzystają z kuwety. Nie znaczy jednak, że po wcześniejszych doświadczenaich nie sprawdzam co jakiś czas  czy wszystko jest ok.

www.kociagromadka.pl

Kilka słów od producenta żwirku Calitti® Crystals

www.kociagromadka.pl

Calitti® Crystals to żwirek silikonowy dla najbardziej wymagających kotów i ich właścicieli. Błyskawicznie wchłania ciecz i już w kilka sekund eliminuje brzydkie zapachy. Bezpyłowa Dust-Free Formula sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla ludzi i kotów z alergią. Dodatkowo zapobiega rozwojowi bakterii, dzięki czemu utrzymanie domu w czystości będzie niezwykle łatwe i długotrwałe. A Ty oszczędzony czas, poświęcisz na zabawę ze swoim ukochanym kotem.

Cechy Calitti® Crystals:
-Błyskawicznie wchłania mocz
-Eliminuje brzydkie zapachy
-Antybakteryjny
-Delikatny dla łapek
-Bezpyłowy
-Można wyrzucać do toalety

Nasza opinia na temat żwirku Calitti® Crystals

Odkąd urodził sie Kosti żwirek wymienia moj mąż i to on wraz z futerkami jest teraz testerem tego produktu.
Oczywiście ja również oceniam, ale bardziej wzrokowo:)
Żwirek jest przede wszystkim niepylący, na czym bardzo zależy mojemu mężowi. Musicie wiedzieć, że żwirek nie zbryla się. Bardzo szybko wiąże mocz i jak na razie nie czuć brzydkiego zapachu z kuwety. Żwirek można wrzucać do toalety, ale my wrzucmy do kosza na śmieci (zmieszane). Kociaki bardzo niewiele wynoszą go na łapkach. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ Kostek zjada wszystko co znajdzie na podłodze. W małej łazience przy kontakcie z wodą nie robi błota, co również jest dla nas ogromnym plusem. Wybieramy tylko „dwójkę”, a siku wchłaniane jest przez silikonowe granulki. Brzydkiego zapachu nie czuć
z kuwety nawet podczas wybierania nieczystości. Opakowanie starcza na około miesiąc.
Jesteśmy zadowoleni z tego żwirku i bardzo cieszę się, że jak narazie kociaki nie odrzuciły go. Gdyby się coś zmieniło w tej kwestii na pewno napiszę.
Na chwilę obecną żwirek wchodzi na listę polecanych przez nas produktów. 

www.kociagromadka.pl

 

www.kociagromadka.pl

Skład: Silica Gel.
Cena: 10,50zł /3,8L

Jeżeli macie pytania, to śmiało piszcie!
                                                                                                                                                                   Pozdrawiamy!