Z kart historii - dom tymczasowy

Kotka Śnieżka – dom tymczasowy

Kotka Śnieżka była przecudowną kotką, która została przywieziona ze wsi pod Częstochową około 4 lat temu. Była mroźna zima i mała chodziła zmarznięta po śniegu, stąd powstał pomysł na jej imię.

www.kociagromadka.pl

Historia Śnieżki…

Była u nas około miesiąc czasu ponieważ chciałyśmy, aby całkowicie wydobrzała po zabiegu sterylizacji. Dom znalazła już po tygodniu,  ale powiedziałyśmy, że oddamy ją dopiero jak będzie wszystko w porządku. Bardzo fajnie zakumplowała się z Najtką i Inką, z którą była mniej więcej w tym samym wieku.

Potrafiła aportować, z czym u kota spotkałyśmy się po raz pierwszy.  Oddanie jej było dla nas ogromnym przeżyciem.  Bardzo chciałyśmy zostawić ją na zawsze.

Ze względu na to, że maścią podobna była do Inki, nasz tata zorientował się dopiero po paru dniach, że mamy w domu trzy koty. Do tej pory myślał, że to Ina kręci mu się  pod nogami 😀

Trafiła  do szczęśliwego domu i do dnia dzisiejszego ma się bardzo dobrze.  Nowy dom ma na parterze w bloku, w bezpiecznej okolicy, więc wychodzi na spacery. Niedawno dowiedziałam się, że stoi przed sklepem spożywczym przed jego otwarciem i przy zamknięciu udając bezdomnego kota, prosząc o jedzenie. Łakomczuch:)

www.kociagromadka.plŚnieżka po lewej, Inka po prawej stronie 🙂