Akcje dla zwierzaków

Ogólnopolska zbiórka „Gwiazdka dla bezdomniaka”

Zbliżają się święta. Wielu z nas już czuje świąteczny klimat, przygotowuje się do przeżywania ich na swój indywidualny sposób. Kupujemy choinkę, z której nie tylko my się cieszymy, ale także bardzo często nasze domowe psiaki i kociaki. Wiele czworonogów nie ma takiego szczęścia. Nie wszystkie mają możliwość znalezienia swojego prawdziwego, kochającego domu. Można im pomóc na wiele sposobów. Jednym z nich jest udział w Ogólnopolskiej Akcji Pomocy Zwierzętom. W tym roku już po raz drugi ruszyła „Gwiazdka dla bezdomniaka”. Akcję prowadzi Ogólnopolska Fundacja NaszeZoo.pl. W tym, tak jak i w zeszłym roku zwierzakom będzie można pomagać za pośrednictwem strony www.dlaschroniska.pl 

"Gwiazdka dla bezdomniaka"1

W zeszłorocznej edycji zebrano dary o wartości 28 tysięcy złotych. W tym roku głównym marzeniem organizatorów, a także osób angażujących się w przedsięwzięcie jest pobicie tej kwoty. Ogromna prośba skierowana jest o karmę wysokiej jakości. Psy i koty mieszkające w schroniskach bardzo często borykają się z trudnymi chorobami. Wiele z nich ma problemy natury behawioralnej. Tylko dobra, zbilansowana karma wspomaga leczenie i skraca czas rekonwalescencji.

Jak można pomóc???

Wiele osób wśród świątecznego zabiegania nie ma czasu, aby osobiście przekazać dary dla zwierzaków. Dzięki stronie www.dlaSchroniska.pl darczyńca ma możliwość zrobić to w formie wirtualnej. W kilku krokach opiszę jak należy to zrobić. Aby przekazać podarunek należy wykonać następujące czynności:

I etap

Z głównej strony wybieramy zwierzaki, którym chcemy pomóc klikając w ich zdjęcia. 

"Gwiazdka dla bezdomniaka"2

Etap II

Następnie patrzymy czego dany zwierzak najbardziej potrzebuje. Klikamy w znak „plus” zamieszony przy poszczególnych produktach na stronie zwierzaka i wybieramy ilość danego produktu. W prawym dolnym rogu pojawi się czerwone pole „podaruj”

"Gwiazdka dla bezdomniaka"3

Etap III

W tym etapie wybieramy formę łącznej zapłaty za produkty kupione dla zwierzaka. Klikamy w zielone pole „zapłać”.

"Gwiazdka dla bezdomniaka"4

Etap IV

Ja wybrałam płatność online  i w związku z tym przekierowano mnie na kolejną stronę, gdzie należy kliknąć w zielone pole „zapłać online”

"Gwiazdka dla bezdomniaka"5

Etap V

Ostatni etap to już wybór własnego banku i przekierowanie na jego stronę logowania.

"Gwiazdka dla bezdomniaka"7

Ponosimy koszty jedynie za zakupione prezenty dla czworonogów. Dostarczaniem paczek do schronisk zajmują się organizatorzy. Zakupy można robić do 24 grudnia. Podczas akcji pomóc można wielu schroniskom i fundacjom m.in w Celestynowie, Korabiewicach, Poznaniu, Rzeszowie,Toruniu, Bydgoszczy  czy Białej Podlaskiej.

Kilka prostych czynności, a można podarować szczęście i radość zwierzakom. Kochani zachęcam do pomagania!!! 

"Gwiazdka dla bezdomniaka"6